Pakistānas Kebabam viss kārtībā!

Pagājušo nedēļu medijos plašas diskusijas izraisīja ziņas par divu Pakistānas kebabu darbības apturēšanu! 

 

Šodien kopā ar diviem jaunajiem uzņēmējiem, studentiem no Indijas un viena no Pakistānas kebaba īpašniekiem, apmeklējam Pārtikas un veterināro dienestu (PVD), lai skaidrotu pārkāpumu rašanos! Prieks par PVD inspektores kompetenci, laipno pieeju un jauko konsultāciju! 

Pirmdien, 26.augustā PVD inspekcija vēlreiz viesojās kebabnīcā, lai novērtētu veiktos uzlabošanas pasākumus, kas veikti pārkāpumu novēršanai.

 

26.augusta PVD vizītē kebabnīcā inspektori bija pārsteigti par veiktajiem uzlabojumiem. Uzņēmēji ļoti nopietni attiecās pret visiem aizrādījumiem un ieteikumiem. Tika ievietotas 2 jaunas izlietnes, veikta griestu un sienu rekonstrukcija, iztīrītas visas pielietojamās tehnikas un sakārtotas telpas. Atcerēsimies, ka abi uzņēmēji ir jauni ārzemju studenti, kuriem šī ir pirmā uzņēmējdarbības pieredze. No šiem pārkāpumiem abi ir daudz mācījušies.

Es izsaku lielu paldies Pārtikas un veterinārā dienesta inspektoriem, kas ar pretimnākošu attieksmi un laipnību sniedza nepieciešamās konsultācijas un atļāva atsākt uzņēmējdarbību.  

Liels prieks par apņēmīgajiem studentiem ar uzņēmējdarbības garu, kas riskē atvērt savus uzņēmumus, nodarbina cilvēkus un maksā nodokļus! Šiem jaunajiem uzņēmējiem šī ir pirmā uzņēmējdarbības pieredze!
Ceru, ka mūsu sabiedrība kļūs ieklaujošāka un atbalstīs jaunos, apņēmīgos ārvalstu studentus, kas par spīti visam ļoti cenšas apgūt latviešu valodu, integrēties un būt godīgi nodokļu maksātāji!

 

Nākamo nedēļu plānots kafejnīcu atvērt ar uzlabotu ēdienkarti! Tiekamies kebabā!

 

Jaunus, nepieredzējušus uzņēmējus mēs varam konsultēt un pamācīt, bet, ko darīt ar pieaugušiem naida kurinātājiem – kas par hobiju uzskata apmeklēt jaunpienācēju uzņēmumus, lai skaļi izsmietu, veidotu apkaunojošus video un nosodītu jebkādu jaunpienācēju cenšanos integrēties.

 

    Leave Your Comment Here